OBČINA PODPISALA POGODBO ZA ENERGETSKO SANACIJO TELOVADNICE

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah je po uspešni prijavi na javnem razpisu Ministrstva za infrastrukturo in prostor, pridobila sofinancerska sredstva evropskega Kohezijskega sklada. Operacija se bo izvajala v okviru Operativnega programa razvoja okoljske in prometne infrastrukture za obdobje 2007-2013, razvojne prioritete "Trajnostna raba energije", prednostne usmeritve "Energetska sanacija javnih stavb".

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah je dne 27.2.2014 objavila razpis za »Energetsko sanacijo stavbe OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol«.

Izmed treh ponudnikov je najnižjo ponudbeno ceno za Sklop 1 podalo podjetje LIPA z.o.o. iz Lenarta.

Dne, 24.4.2014, je bil podpis gradbene pogodbe za Sklop 1 z omenjenim podjetjem v občinskih prostorih. Direktor Lipe z.o.o., g. Saša HORVAT, je izrazil zadovoljstvo, da so ponovno uspeli pridobiti delo v občini, saj so že ob nastanku občine bili izvajalec del pri gradnji dozidave prizidka k OŠ za potrebe šole in vrtca.