OBVESTILO OBISKOVALCEM STAREGA POKOPALIŠČA

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah je v začetku septembra s podjetjem Demis, Boris Demšar s.p. sklenila gradbeno pogodbo za ureditev južnega vhoda na staro pokopališče v Jurovskem Dolu. Vhod se bo uredil v okviru projekta Park spominov Jurovski Dol, ki je sofinanciran s strani Republike Slovenije in Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Izvajalec del bo z deli pričel v četrtek, 15.09.2022.

Obiskovalce starega pokopališča obveščamo, da v času izvajanja del, predvidoma do ponedeljka 17.10.2022 vhod na staro pokopališče ne bo mogoč iz smeri državne ceste, ampak zgolj pri obeh vhodih pri cerkvi.

Zaradi izvajanja del so prestavljeni tudi zabojniki za smeti in sveče, ki so premeščeni pri vhod ob cerkvi. Otežen pa bo tudi dostop do vode (uredila se je začasna napeljava vode).

Vse obiskovalce starega pokopališča prosimo za strpnost in razumevanje.

20220114 130729