PRIJAVA NA KORIŠČENJE TELOVADNICE V POPOLDANSKEM ČASU

Spoštovani uporabniki šolske telovadnice.

Občina Sv. Jurij v Slovenskih goricah skupaj z OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol omogoča koriščenje telovadnice za zunanje uporabnike vsak delovni dan po 16.00 uri oz. v soboto in nedeljo v skladu z dogovorjenim urnikom, in sicer od 15. 9. do 30. 6. v tekočem šolskem letu. Za skupine, ki vključujejo učence šole, je možna uporaba telovadnice tudi vsak delovni dan med 14.30 in 16.00 uro.

Z izpolnjeno prijavo se zunanji uporabnik telovadnice prijavi na koriščenje telovadnice, šola poskrbi za pripravo urnika koriščenja telovadnice, občina pa za pripravo tripartitnih pogodb.

V kolikor bi želeli kot skupina uporabljati šolsko telovadnico, vas prosimo, da izpolnite prijavnico, ki je priloga temu obvestilu, in izvod pošljete po pošti na šolo (OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol, Jurovski Dol 13, 2223 Jurovski Dol) ali skenirano na mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Po zbranih prijavah se bo naredil urnik uporabe telovadnice, katera se bo lahko pričela uporabljati  z 18. 9. 2023 ob upoštevanju vseh določil sklenjene tripartitne pogodbe glede uporabe telovadnice.

docxPrijava na koriščenje telovadnice za zunanje uporabnike.docx