PRIJAVA ŠKODE NA STVAREH ZARADI POSLEDIC NEURJA Z DEŽJEM, VETROM, ZEMELJSKIMI PLAZOVI IN POPLAVAMI MED 17. IN 25. JULIJEM 2023

Uprava RS za zaščito in reševanje je izdala sklep o pričetku ocenjevanja škode na stvareh zaradi posledic močnega neurja z dežjem in vetrom med 17. in 25. julijem 2023.

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah bo prijave škode zbirala na za to predpisanih obrazcih. Izpolnjen obrazec lahko pošljete po el. pošti na naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ali ga osebno prinesete na občino, najkasneje do petka, 1.9.2023. Obrazcu je potrebno priložiti tudi fotografije poškodovanega objekta oz. kmetijskega zemljišča. Škoda na kmetijskih pridelkih se ne prijavlja.

Priloge:
pdfSklep o ocenjevanju škode med 17. in 25. julijem 2023.pdf