PRIJAVA NA KORIŠČENJE TELOVADNICE V POPOLDANSKEM ČASU

Spoštovani uporabniki šolske telovadnice.

Občina Sv. Jurij v Slovenskih goricah skupaj z OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol omogoča koriščenje telovadnice za zunanje uporabnike vsak delovni dan po 16.00 uri oz. v soboto in nedeljo v skladu z dogovorjenim urnikom, in sicer od 15. 9. do 30. 6. v tekočem šolskem letu. Za skupine, ki vključujejo učence šole, je možna uporaba telovadnice tudi vsak delovni dan med 14.30 in 16.00 uro.

Z izpolnjeno prijavo se zunanji uporabnik telovadnice prijavi na koriščenje telovadnice, šola poskrbi za pripravo urnika koriščenja telovadnice, občina pa za pripravo tripartitnih pogodb.

V kolikor bi želeli kot skupina uporabljati šolsko telovadnico, vas prosimo, da izpolnite prijavnico, ki je priloga temu obvestilu, in 1 izvod pošljete po pošti na šolo (OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol, Jurovski Dol 13, 2223 Jurovski Dol) ali skenirano na mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ter 1 izvod po pošti na občino (Občina Sv. Jurij v Slov. goricah, Jurovski Dol 70 b, 2223 Jurovski Dol) ali skenirano po mailu: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.  do 9. 9. 2024

Po zbranih prijavah se bo naredil urnik uporabe telovadnice, katera se bo lahko pričela uporabljati  s 16. 9. 2024 ob upoštevanju vseh določil sklenjene tripartitne pogodbe glede uporabe telovadnice.

docxPrijava na koriščenje telovadnice v popoldanskem času.docx