Vabilo k izpolnitvi spletne ankete za prebivalce - OBLIKOVANJE PROMETNE PRIHODNOSTI

Spoštovani občani in občanke!

Občina Sveti Jurij v Slovenskih goricah vas vljudno vabi, da sodelujete pri izpolnjevanju spletne ankete. Vaše mnenje je ključno pri pripravi Občinske celostne prometne strategije (OCPS), ki bo naslovila prometne izzive v lokalnem okolju. Z vašo pomočjo želimo oblikovati trajnostno prometno politiko, ki bo izboljšala varnost v prometu, učinkovitost javnega prevoza ter spodbujala pešačenje in kolesarjenje. S tem bomo zmanjšali onesnaženje zraka in izboljšali kakovost bivanja v občini.

Anketa vam omogoča, da izrazite svoje poglede in ideje glede trenutnega stanja ter prihodnjega razvoja prometa v naši občini. Vaša sodelovanje nam bo pomagalo razumeti potrebe in želje prebivalcev ter zagotoviti, da bo končni dokument odražal resnične interese skupnosti.

Povabite tudi svoje prijatelje, sosede in druge občane k sodelovanju, saj so mnenja vseh prebivalcev pomembna za uspešno oblikovanje strategije.

Anketa je dostopna na povezavi: https://www.1ka.si/a/52d06e50

Najlepša hvala za vašo pomoč in sodelovanje.

feelslorsmopeseu