VESELI DECEMBER V JUROVSKEM DOLU

V petek, 16.12.2022 je najmlajše v Jurovskem Dolu obiskal Božiček. Zbrane otroke s starši je uvodoma nagovoril župan Peter Škrlec. Po nagovoru župana sta otroke zabavala brata Malek s predstavo »Praznični čas«, v kateri so otroci aktivno sodelovali in pripravili vse potrebno za prihod Božička.

Na stojnicah so s svojo ponudbo sodelovali VDC Polž, Enota Lenart, ki so ponujali lastne izdelke, nosilka osebnega dopolnilnega dela Maja Breznik z ročno izdelanim nakitom, Vinogradništvo Toplak iz Partinja, Gostilna Špindler in Društvo kmečkih gospodinj Sv. Jurij v Slov. goricah pa so poskrbeli za kuhano vino in prigrizke. Za glasbo je poskrbela glasbena skupina Srčni muzikanti.

Na zelenici ob Kulturnem domu Jurovski Dol so članice Društva kmečkih gospodinj Sv. Jurij v Slov. goricah ob pomoči Andreje in Milana Vuzem iz Varde, na ogled postavile lesene izdelke in na ta način skušali na trg ob praznični okrasitvi, prinesti vsaj malo zimskega vzdušja.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo Avtoprevozništvu Milan Bauman s.p., ki je svoj avtomobil za prevoz tovora za čas dogodka namenil za potrebe odra.