ŽALNA SEJA ZA POKOJNEGA ČLANA OBČINSKEGA SVETA, MILANA ZORECA

V 55. letu starosti je po hudi bolezni svojo življenjsko pot sklenil član Občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, Milan Zorec.

10

Milan Zorec je aktivno deloval v lokalnem okolju od same ustanovitve Občine Sv. Jurij v Slov. goricah pred desetimi leti. V mandatih 2006-2010 in 2010-2014 je aktivno deloval kot član Nadzornega odbora Občine Sv. Jurij v Slov. goricah. V letu 2014 pa se je odločil sodelovati na lokalnih volitvah, tako je v naselju Žitence kandidiral za člana Občinskega sveta, za katerega je bil izvoljen, dne 05.10.2014.

Milan Zorec je kot član Občinskega sveta deloval v Komisiji za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja in v Statutarno-pravni komisiji. Prizadeval si je za razvoj, ne samo naselja Žitence, ampak tudi celotne Občine Sv. Jurij v Slov. goricah. Pri svojem delovanju so ga spremljali vztrajnost, delavnost in pripravljenost pomagati ljudem.

Žalna seja ob smrti člana Občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah bo jutri, v torek 19.04.2016 ob 14. uri v sejni sobi občine.

Žalna knjiga bo že pred žalno sejo odprta v sejni sobi občine od 9. ure naprej.

Pogreb bo jutri, v torek 19.04.2016 ob 15. uri na pokopališču v Jurovskem Dolu.