ŽUPANOV SPREJEM ODLIČNIH UČENCEV

Ob zaključku šolskega leta je župan Občine Sv. Jurij v Slov. goricah priredil že 13. sprejem za učence OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol, ki so od 3. do 9. razreda zaključili z odličnim uspehom oz. so imeli ob zaključku povprečno oceno 4,5 ali več.

Sprejema so se v sredo, 16.06.2022 udeležili vsi odlični učenci generacije 2013-2022 in sicer Leon Bračič Rajšp, Neža Gert, Urška Zorec in Lara Leš.

Župan je učencem čestital za njihov uspeh in jim zaželel srečo ter mnogo uspehov tudi v prihodnje. Poudaril je, da se ne odlikujejo le kot izvrstni učenci, temveč so aktivni tudi na mnogih drugih obšolskih področjih. Posebne čestitke je namenil Urški Zorec za vpis v Zlato knjigo OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol.

V nadaljevanju se je zahvalil tudi razredničarki Mateji Nudl in ravnateljici Vesni Breznik, saj je osnovno šolo zaključila še ena generacija odličnih učencev, za kar so poleg truda učencev zaslužni tudi učitelji in vodstvo šole.

Sprejema so se udeležili tudi starši odličnih učencev, ki svoje otroke podpirajo, vzpodbujajo, jim stojijo ob strani in s tem pripomorejo k njihovim uspehom. Staršem se je župan ob tej priložnosti za njihovo podporo iskreno zahvalil.

Vsi učenci so v spomin na zaključek šolanja, poleg čestitk in dobrih želja za nadaljnje šolanje ter prijetnih počitnic prejeli tudi spominsko darilo.

OJ 1OJ 5OJ 6OJ 7OJ 8OJ 9OJ 10OJ 11OJ 12OJ 13OJ 14OJ 15OJ 16OJ 19OJ 21