Ocena škode na stavbah in infrastrukturi

Na podlagi Sklepa o ocenjevanju škode na stvareh zaradi neurja z deževjem, močnim vetrom in točo v letu 2008, ki ga je izdalo Ministrstvo za obrambo, Uprava za zaščito in reševanje, dne 16.07.2008, vas obveščamo, da je Občina Sv. Jurij v Slov. goricah začela z zbiranjem vlog oškodovancev, ki so imeli škodo zaradi posledic neurja z deževjem, močnim vetrom in točo dne 13. in 14.07.2008, na stavbah in infrastrukturi.

Škodo lahko vsi oškodovanci prijavijo na sedežu Občine Sv. Jurij v Slov. goricah v času uradnih ur, in sicer najkasneje do 25.07.2008.

Lastnike kmetijskih zemljišč obveščamo, da prijav škode na kmetijskih površinah, gozdovih in kmetijskih pridelkih uradno še ne moremo zbirati, ker čakamo na predhodno oceno in sklep regijske komisije. Tako oceno škode in osebne podatke oškodovancev zbiramo zgolj informativno. O pričetku popisovanja škode vas bomo obvestili naknadno preko telefonskih klicev, medijev in spletne strani občine.