Božiček bo tudi letos obdaril otroke...

DRAGI OTROCI!

Pokličimo snežinke, naj veselo zaplešejo,
povabimo jelenčke, naj s sanmi se pripeljejo,
pomahajmo božičku, naj naše želje vse izpolnijo.

Zato poglej, na nebu nekaj žari, rdeč nosek, svetle oči, jelenček Rudolf po zraku na zemljo hiti, v saneh, ki jih vleče, pa božiček s polno vrečo daril sedi.

Božiček se bo ustavil tudi v
KULTURNEM DOMU JUROVSKI DOL
v ponedeljek, 22.12.2008, ob 17. uri.

Lutkovno gledališče PIKA iz Lenarta bo poskrbelo za predstavo »PIKA NOGAVIČKA«,
Božiček pa vas že nestrpno pričakuje, da vas obdaruje in vas lepo pozdravlja!

Vabljeni vsi otroci s stalnim prebivališčem v Občini Sv. Jurij v Slov. goricah,
rojeni v letih 2001 do vključno 2007.
  Občinski svet Občine Sv. Jurij v Slov. goricah je v petek, 19.12.2008, zasedal na svoji šestnajsti redni seji, katera je bila tudi zadnja v letu 2008. Člani občinskega sveta so sprejeli investicijsko usmerjen proračun za leto 2009, sprejeli so Odlok o ustanovitvi režijskega obrata, ki bo kot nesamostojna enota, z novim letom, postal del občinske uprave in sprejeli Sklep o višini točke za določitev nadomestila za uporabo stavbnega zemljišča za leto 2009, ki se je zvišala za rast cen življenjskih potrebščin in sedaj za zazidana stavbna zemljišča znaša 0,002192 € oz. za nezazidana stavbna zemljišča 0,001096 €. Zaključna seja občinskega sveta v letošnjem letu se je zaključila z zdravico župana in članov občinskega sveta, prihodnjemu letu.