Srečanje novorojenčkov in njihovih staršev z županom

»Noben človek ne more vedeti,
kaj je življenje, kaj je svet, kaj je karkoli,
dokler nima otroka, ki ga ljubi.
In tedaj se spremeni celo vesolje in nič
ni več tako, kakor je bilo.«
LEFCADIO HEARN

V ponedeljek, 26. januarja 2009, so se ob 15. uri, v jedilnici Osnovne šole Jožeta Hudalesa Jurovski Dol, na povabilo župana, srečali novorojenci in njihovi starši.

Srečanja so se udeležili najmlajši občani, ki so bili rojeni v obdobju od decembra leta 2007 do konca novembra 2008. V tem obdobju se je rodilo 15 otrok, od tega 8 deklic in 7 fantkov.

Župan občine je nagovoril starše in jim čestital ob enem izmed najlepših trenutkov v življenju, rojstvu otroka. Izrazil je željo, da bi se v bodoče v naši občini rojevalo še več otrok, saj so mladi gonilo razvoja vsakega kraja.

Sledilo je obdarovanje otrok in čestitke staršem. Nato pa so si starši in malčki v družbi ravnatelja vrtca in osnovne šole, g. Stanislava Senekoviča, ogledali nov vrtec in prenovljeno šolo.

Po ogledu je sledilo prijetno druženje staršev in otrok z upanjem, da takšna srečanja postanejo tradicionalna.

{phocagallery view=category|categoryid=104|limitstart=0|limitcount=0}