JURJEVO IN JURJEVI DNEVI 2009 - Program prireditev in javni poziv

Zima se je poslovila, k nam prihaja pomlad, ki kot vsako leto prinese tudi krajevno, že tretje leto zapovrstjo pa tudi občinsko praznovanje – Jurjevo in Jurjevi dnevi 2009.

Čeprav nas do takrat loči še dober mesec dni, priprave že potekajo. Tako vas vse zainteresirane: občanke, občane, društva in druge organizacije vabimo, da podate svoj PROGRAM PRIREDITEV, ki jih v tem času pripravljate, da jih bomo lahko vključili v JURJEVE DNEVE 2009.

Predloge vaših prireditev in drugih akcij pričakujemo do torka, 31.03.2009, saj je potreben še potrditveni sklep Občinskega sveta in nato objava programa na krajevno običajen način, torej s posredovanjem letakov vsakemu gospodinjstvu.

Prav tako vas Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja poziva, da podate predloge za prejemnike priznanj Občine Sv. Jurij v Slov. goricah in Jurijevega srebrnika. Podrobnejša navodila so zapisana v javnem pozivu in prilogah.

PRENOS:
pdfJavni poziv