JAVNI RAZPIS za sofinanciranje programov športa v Občini Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2024

Na podlagi 8. člena Pravilnika o sofinanciranju letnega programa športa v Občini Sv. Jurij v Slov. goricah (MUV št. 34/09) in Odloka o proračunu Občine Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2024 (MUV št. 27/23) in Letnim programom športa v Občini Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2024, sprejetim na 2. dopisni seji Občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, dne 22. 2. 2024, Občina Sv. Jurij v Slov. goricah objavlja

JAVNI RAZPIS

1. Naziv in sedež naročnika: Občina Sv. Jurij v Slov. goricah, Jurovski Dol 70/b, 2223 Jurovski Dol, telefon: 02/729 52 50, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

2. Predmet javnega razpisa je sofinanciranje naslednjih vsebin v naslednjih višinah:

PROGRAMI:

SREDSTVA V €

ŠPORTNA VZGOJA OTROK, MLADINE IN ŠTUDENTOV:

3.679,00

25,37

1. Športna vzgoja šoloobveznih otrok

523,00

-          Naučimo se plavati 10- urni program plavanja za otroke v starosti 6-8 let

o   prevoz

o   vstopnina na bazen

523,00

392,00

131,00

2.      Športna vzgoja otrok, usmerjenih v kakovostni in vrhunski šport (6-15 let)

o   za strokovni kader

o   za materialne stroške programov

1.578,00

1.091,00

487,00

3.      Športna vzgoja mladine, usmerjene v kakovostni in vrhunski šport (15-20 let)

o   za strokovni kader in objekt

1.578,00

KAKOVOSTNI ŠPORT

o   materialni stroški

4.698,00

32,40

ŠPORTNA REKREACIJA

o   najem objekta in strokovni kader

2.200,00

15,17

RAZVOJNE IN STROKOVNE NALOGE:

o   1. usposabljanje, izpopolnjevanje kadrov v športu

652,00

4,50

ŠPORTNE PRIREDITVE

522,00

3,60

DELOVANJE DRUŠTEV

o   kakovostni šport

o   rekreativni šport

2.749,00

2.186,00

563,00

18,96

SKUPAJ:

14.500,00

100,00

OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol zagotovi prednostno uporabo telovadnice prijaviteljem iz Občine Sv. Jurij v Slov. goricah.

3. Na javni razpis se lahko prijavijo:

• športna društva,
  • športna združenja in zveze,
  • zavodi, gospodarske družbe, zasebniki in drugi organizacije, ki so na podlagi zakonskih predpisov organizirane za opravljanje dejavnosti na področju športa,
  • vrtci in osnovne šole,
  • organizacije invalidov, ki izvajajo športni program za invalide.

4. Pogoji, ki jih morajo izpolnjevati prijavitelji:

• so registrirani in organizirani v skladu z veljavnimi predpisi,
  • izvajajo športne programe, namenjene občanom Občine Sv. Jurij v Slov. goricah,
  • njihova glavna dejavnost je izvajanje športnih programov,
  • imajo zagotovljene materialne, prostorske, kadrovske in organizacijske pogoje za uresničitev načrtovanih športnih aktivnosti,
  • imajo urejeno evidenco o članstvu (velja za društva),
  • imajo sedež v občini Sv. Jurij v Slov. goricah (razen športna združenja in zveze)

5. Merila in kriteriji za dodelitev sredstev

Za ocenjevanje programov športa se upoštevajo merila in kriteriji, določeni v Pravilniku o sofinanciranju letnega programa športa v Občini Sv. Jurij v Slov. goricah v členih od 24. do 53.

6. Obdobje porabe sredstev

Dodeljena sredstva izvajalcem morajo biti porabljena v letu 2024 za namene, za katere so bila dodeljena.

7. Razpisna dokumentacija

Razpisna dokumentacija je na razpolago na spletnih straneh Občine Sv. Jurij v Slov. goricah (www.obcinajurij.si, rubrika »Javni razpisi«) in na oglasni deski občine. V času uradnih ur se lahko razpisno dokumentacijo prevzame osebno v sprejemni pisarni občine.

8. Rok in način oddaje vlog

Vloge na razpis morajo biti predložene najkasneje do 29. 3. 2024 do 12. ure oz. poslane po pošti s poštnim žigom najkasneje do vključno 29. 3. 2024 na naslov:

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah
Jurovski Dol 70/b
2223 Jurovski Dol

Vloge, oddane po preteku razpisnega roka se zavržejo.

Vloge, izpolnjene na razpisnih obrazcih morajo biti izpolnjene in oddane z vsemi prilogami ter dostavljene v zaprti kuverti z oznako:

»NE ODPIRAJ – VLOGA NA JAVNI RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE PROGRAMOV ŠPORTA 2024«. Na hrbtni strani vloge mora biti naveden naziv in naslov prijavitelja.

9. Postopek dodelitve in rok, v katerem bodo prijavitelji obveščeni o izidu razpisa:

Odpiranje prejetih vlog za dodelitev sredstev vodi komisija po vrstnem redu, v katerem so bile le-te predložene. Prijavitelji, ki bodo oddali nepopolne vloge, bodo pozvani k dopolnitvi. Vloge, ki ne bodo dopolnjene v roku 8 dni od prejema poziva, se s sklepom zavržejo.

S strani komisije bo opravljeno vrednotenje popolnih vlog po merilih in kriterijih iz javnega razpisa. Sklepi o izboru in obvestila o ne izboru bodo izdana najkasneje v roku 30 dni po zaključku javnega razpisa. V roku 8 dneh od prejema sklepa se morajo izbrani izvajalci odločiti o podpisu pogodbe ali pritožbi zoper sklep. Z izbranimi izvajalci bodo sklenjene pogodbe, v katerih bodo opredeljene medsebojne pravice in obveznosti glede izvedbe projektov.

10. Kontaktna oseba za dodatne informacije:

Jurovski Dol, 26. 2. 2024-3
Zadeva: 671-2/2024