OBVESTILO O KONČANEM JAVNEM NATEČAJU

Obveščamo, da je bil na javnem natečaju za zasedbo prostega uradniškega delovnega mesta »višji svetovalec za javna naročila, razvojne projekte in kmetijstvo« v Občinski upravi Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, ki je bil 30.10.2023 objavljen na spletnih straneh Občine Sv. Jurij v Slov. goricah in na Zavodu RS za zaposlovanje, izbran kandidat.

Neizbrani kandidati imajo pravico do vpogleda v vse podatke, ki jih je izbrani kandidat navedel v svoji prijavi in dokazujejo izpolnjevanje natečajnih pogojev in v gradiva izbirnega postopka. Kandidati lahko zaprosilo za posredovanje informacij o izbirnem postopku pošljejo na elektronski naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Jurovski Dol, 03.01.2024
Zadeva: 110-6/2023-30

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah