OBVESTILO OBČANKAM IN OBČANOM

Zaradi naraščanja števila okužb s COVID-19 tudi v naši občini, vse občanke in občane vljudno naprošamo, da še naprej upoštevajo vse preventivne ukrepe h katerim pozivata NIJZ in Vlada RS, saj bomo le tako omejili nadaljnje širjenje okužbe s koronavirusom.

V kolikor potrebujete pomoč pri zagotovitvi oskrbe s hrano (prevoz do trgovine, nabava in dostava hrane, zagotovitev toplega obroka za učence in dijake, ki so do le-tega upravičeni po podatkih CEUVIZ) in drugimi nujnimi zadevami (zdravila, zaščitna sredstva…) lahko za pomoč pokličete na telefonski številki 041 327 011 (Samo Kristl) in 051 425 034 (Alen Breznik).

Ostanimo zdravi!

Župan Peter Škrlec